Hakkımızda

Kırcan Spor Tesisleri 1989 yılın da kurulmuşdur. 26  yıllık birikim ve tecrübemizle siz değerli sporu seven kardeş ve dostlarımıza halı saha hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır gelişen teknolojileri de baz alarak her 3 senede bir zeminimizi yenilemekteyiz. Tesisimize daha bir sene evvel HOLLANDA merkezli ve markalı edell grass suni cim halı yaptırdık. ( EDELL GARSS HOLLANDA ARENA STADINI YAPAN FİRMADIR )

Spor yapan dostlarımızı düşünerek tasarlanan sahamızın alt zemini beton değildir, bu nedenle yapacağınız halı saha maçlarının ardından kas ağrılarına neden olmaz.

Sahamızın alt zemini tas mıcır kauçuk lastik mıcır keçe ve halının için de kauçuk gren ur  lastik kullanılmışdır olmasından dolayı ve ayrıca  amerikan drenaj  sistemi kullanıldığı için yağmurlu havalarda su tutmamaktadır  yağmurlu havalarda maçlar rahatlıkla oynanabilir. Belki de normal havalardan daha da zevkli olacaktır bu sizler için.

Gelişen teknolojileri sürekli takip eden sahamızda SÜRE - GOL ve HAVA SICAKLIĞI gösteren skorbord  vardır zamana  ve  enerjinize hakim olmak acısından çok önemli olarak oynadığınız müsabakaları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir, son dakikalarda atacağınız bir gol takımınızı galip getirebilir.

Profesyonel ekipmanlar bulunan sahamızda Top yelek ve spor ekipmanlarını Nike karşılamaktadır. Maçlarınızda kullanacağınız tüm toplar Süper Lig de kullanılan topların aynısıdır.

Tesisimiz kamera sistemi ile izlenilmekte olup odalarımız çift anahtar ile kitlenilmektedir.

Maç öncesinde üzerinizi değişebileceğiniz dört adet soyunma odamız vardır. Yine aynı şekilde bu soyunma odalarımızda maçınızın ardından duş´da alabilirsiniz.

Sahamız da bayan futbol takımları mac yapabilmekledir. Siz maç yaparken aileniz yada arkadasınız oturup maç izleyebileceği bir oturma yeri ve bahçemiz sizler için yeniden düzenlenmiştir.

Baltalimanında bulunan halı sahamız ulaşım kolaylığı, müşteri güveni ve memnuniyeti tercih sebebiyiz.

Duyurular
11 / 9 / 2014
Kırcan Spor Tesisleri

Baltalimanı´nda faaliyet gösteren Kırcan Spor Tesisleri profesyonel kadro ve ekipmanlarıyla hizmetinizdedir..

Devamı ...

11 / 9 / 2014
Sarıyer Halı Sahaları

Sarıyer Baltalimanı´nda bulunan Halı Sahamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır...

Devamı ...

11 / 9 / 2014
Web Sayfamız Yenilendi...

Siz değerli müşterilerimize daha profesyonel ve kaliteli bir hizmet için web sayfamızı yeniledik.

Devamı ...